O WK Lab
/ O WK Lab

Laboratorium WK to doświadczona pracownia z wieloletnim stażem na rynku. Przez cały czas firma sukcesywnie się rozwija i rozrasta. Nasze laboratorium skupia doświadczonych techników dentystycznych, których profesjonalne podejście i zaangażowanie w wykonywaną pracę gwarantują obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie. Nasz personel stale doskonali się w swoich umiejętnościach aby sprostać wszelkim zleceniom z zakresu protetyki, ortodoncji oraz implantologii stomatologicznej.

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium wykonującym wszystkie rodzaje uzupełnień protetycznych, począwszy od zwykłych protez akrylowych, po prace zaawansowane technicznie oparte na technologiach cyfrowych takie jak tlenek cyrkonu czy łączniki indywidualne na implantach. Prace wykonujemy z materiałów renomowanych producentów przy użyciu najnowszych technologii komputerowych w technice dentystycznej (system CAD/CAM, 3shape). Nasi klienci mogą liczyć na fachową poradę, terminowość oraz najwyższą jakość wykonywanych prac.

Nasze laboratorium oferuje świetnie zorganizowaną logistykę. Zapewniamy punktualne dbiory oraz dostawy prac z i do gabinetów stomatologicznych na terenie Krakowa i okolic przez naszych przedstawicieli, jak również innych miast w Polsce oraz poza granicami RP korzystając z usług firmy kurierskiej UPS.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i skorzystania z usług naszego Laboratorium.

Z wyrazami szacunku
Zespół WK lab

W naszej ofercie
posiadamy

  • Terminowość i precyzja w wykonywaniu prac
  • Wykonujemy implantologię indywidualną
  • Prace wykonywane w technologii Cad/Cam
  • Indywidualne podejście do pacjenta

Sprawdź ofertę

-->